O nas

Wsparcie profesjonalnego biura księgowego usprawnia działanie każdej firmy i z takim założeniem rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku. Wtedy też nasza firma VIP Account została wpisana przez Ministerstwo Finansów na listę podmiotów uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Należymy również do prestiżowego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Jesteśmy zespołem młodych, bardzo dobrze przygotowanych specjalistów. Biegłość w dziedzinie księgowości osiągnęliśmy dzięki współpracy z przedsiębiorstwami o różnej wielkości i formie prawnej. Naszymi klientami są firmy z kapitałem zarówno polskim, jak i zagranicznym reprezentujące wszystkie sektory gospodarki.

Czym się zajmujemy?

Zdobyte podczas wieloletniej pracy doświadczenie pozwala nam proponować sprawdzone metody współpracy. Korzystając z naszych usług, będziesz mógł skoncentrować się na rozwijaniu prowadzonej działalności, pozostawiając nam profesjonalne wykonanie spraw finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych.

Wyróżnia nas doskonała znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego. Jesteśmy przekonani, iż dzięki wiedzy i zaangażowaniu uda się nam nawiązać owocną, długotrwałą współpracę z Twoją firmą.

Wysoka jakość usług, które świadczymy, została potwierdzona zajęciem 5 miejsca w okręgu mazowieckim w ogólnopolskim konkursie „Księgowy Roku” organizowanym przez środowisko związane z rachunkowością i finansami.

Dlaczego warto nas wybrać?

Gwarancja bezpieczeństwa

Zapewniamy wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością, dokładnością oraz rzetelnością, przestrzegając terminów ustalonych z klientem. Mamy doskonałą znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego.

Wszelkie informacje finansowe przekazane przez klientów traktujemy jako poufne w czasie trwania oraz po zakończeniu kontraktu. Oferujemy w pełni anonimową obsługę i zobowiązujemy się do niewykorzystywania w żadnym momencie, zarówno publicznie, jak i na własny użytek danych uzyskanych od klientów.

Ochrona danych

Powierzenie i przetwarzanie danych osobowych odbywa się wyłącznie w celu realizacji zawartej umowy i w zakresie, jaki jest niezbędny dla wywiązania się z jej postanowień. Dane osobowe, o których mowa wyżej, są przetwarzane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ustalonych przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ubezpieczenie

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, zgodne z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 5 grudnia 2003 roku w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowych w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 217, poz. 2130) na kwotę 1.000.000 zł.

Potrzebujesz
profesjonalnej

obsługi księgowej?

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 48h na Państwa zapytanie.

pl_PL